שיקום פה מלא

הגורמים להדרדרות במצב השיניים וכיצד ניתן לשקמם

אין זה סוד שככל הגיל עולה, כך מצב השינים מתדרדר. הצטברות של מספר גורמים כמו תחזוקה והגיינת פה לא מוקפדת, ביקורים לא סדירים במרפאה, תזונה עתירת הסוכר ופחמימות דביקות איתה נאלצו השיניים להתמודד שנים רבות כל כך, צפיפות העצם שאינה כשהייתה פעם, דלקות ובעיות חניכיים (לרבות נסיגה, שמחריפה עם הגיל), שחיקת שיניים ושאר נזקי הזמן מובילים למצב בהם נחוץ שיקום פה מלא. שיקום פה הוא תחום שדורש ידע רב תחומי מענפים רבים של רפואת השיניים המתחברים יחד לשם השגת תוצאה מלאה, לד"ר שרה דאדי הידע והנסיון הדרושים כדי להתמודד עם מספר בעיות בו זמנית ולתת להם פתרון כולל.

גם אם אתם חשבתם להתייאש, אנחנו ב"מכון השן הבריאה" נמשיך להילחם עבור עתיד השיניים שלכם! לא משנה כמה שיניים חסרות לכם, ועד כמה חשבתם שחריפה הדלקת, אנחנו נאבחן את המצב ונבנה תכנית משקמת מקיפה המתאימה ליכולת הכלכלית שלכם, שתספק תוצאה ארוכה טווח, ולא רק תכבה שריפות. תוכנית הכוללת החל מטיפול לבעיות חניכיים, דרך השתלות דנטליות או התקנת תותבות ובמקרה הצורך אף תיקונים אסתטיים בשינים הקדמיות, כדי שתוכלו לחזור לחייך בפה מלא, לנגוס בתפוח ירוק, או לשתות משקאות קרים וחמים ללא חשש מכאב.
"שיקום פה" מספק בו זמנית פתרון לבעיות כמו:


 

בהמשך העמוד מצורפות לכם תמונות של שיקומים שנעשו במרפאה. חשוב לציין כי שני המקרים הראשונים הינם טיפולים זמניים שנעשו באותו יום (!!!) כדי לאפשר למטופל לצאת לעולם עם חיוך, זאת במקביל לטיפול עומק היקפי שנמשך לאורך מספר טיפולים.

קבעו תור עוד היום ב"מכון השן הבריאה" לצורך אבחון ראשוני וסקירת האופציות העומדות לרשותכם. פגישת האבחון ללא תשלום.

לקבלת ייעוץ ושיקום פה מלא אנא השאירו לנו הודעה