השתלות שיניים ממוחשבות

הדרך אל השתל המוצלח

אם נאלצתם לעקור שן, או שאתם לקראת עקירה, בודאי שמעתם על האפשרות לשתל דנטלי המחליף את שורש השן. השתל הינו מעין בורג מטיטניום, המתחבר לעצם הלסת ומעניק בסיס למבנה וכתר משלימים. מדובר בפתרון שהצליח לשפר את איכות חייהם של מטופלים רבים שאיבדו שיניים, וזכו בעזרתו לשיניים יפות ואסתטיות, בעזרתן הפה חזר לתפקד באופן מלא.

לא רבים יודעים הוא שהצלחת הטיפול מבוססת במידה רבה על הידע והמומחיות של הרופא המטפל, נסיונו בהשתלות מעין אלו, ומיומנותו בטכנולוגיות חדשניות. השתלות דנטאליות באמצעות שיטות של תכנון ממוחשב  עשויות למנוע הרמת סינוס והשתלות עצם מורכבות במקרים המתאימים ועוזרות לתכנן באופן מוקדם ומדויק את השיקום.

דר' שרה דאדי ליוותה בהצלחה מטופלים רבים בתהליך ההשתלה, החל מאבחון הצרכים הדנטליים, דרך ביצוע עקירות במידת הצורך, השתלות עצם, בניית תכנית טיפולית וקבלת החלטה לגבי מספר השתלים (ניתן לבצע השתלה בשן אחת, או מספר השתלות עליהן ישב מבנה שיניים מחובר), עד ההשתלה בפועל והשלמת הטיפול הנלווה. נשמח ללוות גם אותך בתהליך.

תושבי הדרום, קבעו תור עוד היום ב"מכון השן הבריאה" בבאר שבע לצורך אבחון ראשוני וסקירת האופציות העומדות לרשותכם. פגישת האבחון ללא תשלום.

ואם אתה זקוק לשיקום פה מלא, לחץ כאן

ליצירת קשר ניתן להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם