גם אתם למדתם לחייך בפה סגור אפילו לבד מול המראה?

כולנו שואפים לחיוך שיקסים את הסובבים אותנו, החושף שיניים לבנות ובריאות

לנו, במרפאת "מכון השן הבריאה" ישנו ניסיון רב בשיקום אסתטי של שיניים הפוגמות בחיוך, בהתמודדות עם חרדות דנטליות שעד היום עצרו מטופלים רבים מלטפל בעצמם, והשבת השמחה והביטחון לפיות רבים. בואו לחזור לחייך בגאווה, ולאהוב את עצמכם מחדש!
אייקון שן

שיניים בעייתיות אינן גזירת גורל.

מעטים האנשים שנולדים עם שיניים מושלמות. מרבית האנשים נולדים עם שיניים שיש בהם עקמימות קלה מרווחים אילו ואחרים ו/או צפיפות בשיניים הקדמיות תחתונות, ואצל רובנו הן גם מצהיבות עם השנים. בנוסף, נפילות חדות עלולות לשבור שיניים, ובעיות תחזוקה עלולות לפגוע במצבן

הבשורה הטובה

ישנן דרכים רבות כיום לטפל בבעיות אלו, בטכנולוגיות שונות, פרקי זמן שונים ומחירים שונים ולהתקרב ככל האפשר למראה טבעי שיוצר הרמוניה בפה ובמבנה הפנים. לפעמים די בתיקון שן אחת כדי לשנות לגמרי את החזות החיצונית.

בין הבעיות בהם טיפלנו בהצלחה

לכל בעיה אנו מציעים מסלול פתרון משלה

הבעיה
שיניים בעלות פגמים חיצוניים: צורה או זוית שונה, שיניים סדוקות, בעלות אורכים שאינם זהים, רווחים או גוון שונה

שימוש בציפוי חיצוני אסתטי, שנעשה עבורכם בהתאמה אישית במעבדה האיכותית ביותר בישראל, המודבק על גבי השן. ציפוי השן הינה הדרך הקלאסית כדי להסוות פגמים קיימים. במקרים של פגם שטחי נעשה זאת על ידי שימוש בלמינייט, ציפוי חרסינה אסתטי המאופיין בגוון לבן טבעי, שלא ניתן שהוא ציפוי מלאכותי. הציפוי זקיק וחזק והוא מודבק לחזית השן לאחר הסרה מינימלית של שכבת האמייל של השן. במידה ותמצאו מתאימים לטיפול, תעברו שלשה שלבים: 1. תכנון ממוחשב של החיוך החדש שלכם ובדיקת התאמה בפה 2. הכנת השיניים והדבקת ציפויים זמניים 3. הדבקת הציפויים הקבועים חשוב לנו שהשיניים יותאמו לכם בצורה מדויקת. שלא יזהו שעברתם טיפול, אלא שכך נולדתם. שתזכו בחיוך כובש שישנה לכם את כל המראה

הבעיה
שיניים שהתכהו או בגוון צהבהב

הלבנת שיניים היא בדיוק "המרכיב הסודי" שהופך אנשים ליפים וזוהרים יותר, בצורה טבעית ולא מאולצת. במכון השן הבריאה אנו עושים שימוש בשתי טכניקות בטיחותיות ובעלות תוצאות מרשימות מאד: 1. טכניקה מסורתית הכוללת סד שמותאם אישית לפה, איתו המטופל הולך לישון בלילה או מרכיב לחצי שעה פעמיים ביום ל7-10 ימים. 2. טיפול במכשיר חדשני העושה שימוש בתאורת לד כחולה וחומרים יעילים במיוחד. הטיפול אורך 40 דקות, כאשר בסופו המטופל יוצא עם שיניים לבנות. תיתכן לאחר הטיפול רגישות שחולפת ביומיים הראשונים לאחר הטיפול. ניתן (אם כי לא הכרחי) לשלב בין שתי הטכניקות לתוצאה מיטבית.

הבעיה
כתמים לבנים בקצות השיניים דמויי 'פנינים, עננים' שאינם מגיבים להלבנה

הפתרון העלמתם בטכניקה מינימליסטית של מיקרואברזיה ועבודה עם חומרים יעילים, לרוב מסתיים בטיפול אחד.

הבעיה
שיניים שאינן ישרות

עד לתקופה האחרונה, כאשר מישהו נזקק ליישר שיניים, הוא עשה זאת באמצעות השיטה המסורתית העושה שימוש בסמכים "גשר". בתקופה האחרונה קיים מעבר איטי אך עקבי לשיטות דיגיטיליות לצורך יישור שיניים, אשר מקטינות את משך זמן הטיפול, ומשפרות את רמת הדיוק של התוצאה הסופית. בשיטה זו מזינים את צילומי השיניים לתוך תוכנת מחשב ייעודית, אשר מייצרת שרטוטים ממחושבים, על בסיס שרטוטים אלו נבנים מודלים מדויקים לצורך היישור. הקשתיות מיוצרות בהתאם למודלים הקשתיות הינן שקופות ודקות ו'מולבשות' על השיניים. הן אינן ניכרות במראה ולא מפריעות בדיבור. הן ניתנות להסרה על ידי המטופל בכל עת, אך מומלץ להרכיב אותן 24/7, ולהסיר רק לצורך אכילה וצחצוח, לקבלת תוצאה מהירה. כשיש צורך בשינוי קל, ומשמעותי למטופל- זמן הטיפול יכול להיות מאוד קצר (3 חודשים). ממוצע של טיפול בקשתיות הינו כשנה, פרק זמן שנחשב למהיר מאד בענף האורתודנטיה.

אנחנו אמנם לא הכי זולים שתמצאו, אבל בחרנו להשקיע בכם את הטוב ביותר , את מה שהיינו מצפים לקבל בטיפול השיניים של עצמנו. לא פחות.

קייס סטדי

לעיתים אנו משלבים מספר טכניקות לשם קבלת תוצאה אופטימלית. ראו למשל את המטופל הבא. מדובר במטופל, שחשוב לנו להדגיש, ביקש מראה שיניים טבעי, שישלב בצבע הקיים אצלו בפה, ללא הלבנה וללא מראה מלאכותי.

לחצו על התמונות על מנת לראות את מצב הפה לפני

דברים שכדאי לדעת עלינו:

אייקון שעון

הציפויים והדבקים בהם אנו משתמשים הינם באיכות הגבוהה ביותר הקיימת ויחזיקו מעמד לשנים.

אייקון לב

ליווי לאורך כל התהליך, ורגישות מיוחדת לסובלים מחרדה דנטלית.

אייקון כוכב

אנו עובדים עם המעבדות הפרימיום הטובות ביותר בישראל.

אייקון שיקום

החיוך שלכם יעוצב בקפדנות אדריכלית, תוך כדי שימת לב לסימטריה, מנשך תקין, קשת השיניים והתאמה לקו השפתיים והחיוך.

אם אתה מרגיש שאתה מנסה להסתיר את החיוך שלך, אם אתה פוחד שהחיוך שלך משאיר אותך מאחור, ובעיקר, אם אתה לא מוכן להישאר כך ומחפש פתרון אמיתי, עכשיו יש לך בחירה.

אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא תשלום במסגרתה נאבחן את שיניכם ונציע לכם תכנית טיפול אישית משביחת חיוך. פגישת האבחון ללא תשלום.