הלבנת שיניים

הלבנת שיניים מתקדמת ומותאמת אישית בבאר שבע

הלבנת שיניים היא בדיוק "המרכיב הסודי" שהופך אנשים ליפים וזוהרים יותר, בצורה טבעית ולא מאולצת. 

למרפאה שלנו מגיעים החל מחתנים וכלות (כי אין כמו חיוך לבן בחתונה), דרך אנשים שהנראות שלהם היא חלק מהמקצוע (שמדברים מול קהל או שעובדים מול לקוחות באופן יום יומי), נשים וגברים שמחפשים שדרוג טבעי ולא מתאמץ במראה טבעי לפנים שלהם עוד. "מכון השן הבריאה" מוביל את תחום הלבנת השיניים באיזור הדרום, ומציע מגוון טיפולים המשלבים טכניקות שונות ומבטיחים בסופם שיניים לבנות, וחיוך מנצח.

לרגל קיץ 2023 יצאנו במבצע שובר שוק על כל ההלבנות שלנו!

  • הלבנה בת 45 דקות בתאורת לד במרפאה בעלות 999 ש"ח בתוספת חיזוק וקיבוע עם סד לשימוש ביתי ושני מזרקים של חומר פעיל ב-450 ש"ח (במקום 2500 ש"ח) – המומלץ ביותר!
  • הלבנה בת 25 דקות בתאורת לד במרפאה + סד הלבנה לשימוש ביתי ושני מזרקים ב- 999 ש"ח (במקום 1900 ש"ח)
  • הלבנה בת 15 דקות בתאורת לד במרפאה + סד הלבנה לשימוש ביתי ו-5 מזרקים ב- 999 ש"ח (במקום 1900 ש"ח)

 

יתרונות הלבנת שיניים אצלנו

הלבנה על ידי סד בהתאמה אישית

טיפול הנמשך בין 7-10 ימים, המבוסס על חומר הלבנה שנמרח על תבניות שנכין לכם באופן אישי בהתאם למבנה השיניים הספציפי שלכם, איתה מומלץ לישון מדי לילה, או לחלופין לשים חצי שעה פעם או פעמיים ביום לפי מה שמשתלב בסדר היום שלכם ובהתאם לרצון להגיע לתוצאה.

יתרון השיטה הוא העלות הנמוכה ביחס לטיפולים האחרים, ותמורה יפה וצחורה.

ההלבנה של הסלבס: הלבנה בעזרת מכשיר מתקדם Highpower עם תאורת LED כחולה

טיפול חדשני במסגרתו נמרח ג'ל פעיל על השניים ולאחריו מוקרנות לעברי קרני אור כחולות. טיפול זה נחשב לטיפול אפקטיבי ביותר, מה גם שהתוצאות ניכרות במיידי, תוך טיפול אחד בלבד. הלובן של מכשיר זה יותר הינו לובן יותר "טבעי" ואותנטי. זו אחת הסיבות לכך שהוא פופולארי מאד בקרב שחקנים וזמרים

 

האם הטיפול במכשיר זה בטוח?

טיפולי הלבנת שיניים נחשבים לבטוחים ביותר, ובפרט כשהם נערכים במרפאה ותחת פיקוח. יש לציין כי במהלך הטיפול תחושו בעקצוצים, ולאחר הטיפול תישארו עם חוסר נוחות בשיניים לאורך כל אותו היום, ובמקרה זה משכך כאבים פשוט יוכל להקל. על מנת להגן על החניכיים שלכם נמרח עליהם באופן קפדני חומר מבודד ונשאיר רק את השיניים חשופות לתהליך.

 

 

טיפול משולב:

מרפאתנו מציעה גם טיפול פרימיום שמשלב גם את מכשיר תאורת הלד עם סד אישי לשיניים. כאשר הסד מקבע את הלובן שהתקבל באמצעות המכשיר, כך התוצאה תחזיק מעמד זמן רב יותר.

מכשיר הלבנת שיניים

החיוך המקסים ונטול הפוטושופ שאתם רואים בדוגמא הראשונה  שייך לאחת הלקוחות האהובות עלינו, שהייתה בין הראשונות לנסות את Highpower LED תוצרת חברת "פלאש" הגרמנית. לכאורה צבע השיניים שלה היה סביר, רובינו מסתובבים עם גוון אחד יותר כהה, אלא שחשוב לה מראה מטופח.
40 דקות. זה משך הזמן שלקח להגיע לתוצאה הזו. 40 דקות בשכיבה נינוחה, תוך האזנה למוזיקה נעימה, שאחריהן זכתה י' לחיוך זוהר נטול גוון צהבהב, שהחזיר לה את תחושת הביטחון.

הלבנת שיניים לפני

לפני ואחרי (לא נעשה שימוש בפוטושופ):

האם יש להיערך מראש להלבנה?

מומלץ לפני הטיפול לעבור ניקוי שיניים אצל שיננית, על מנת למנוע הימצאות אבנית בזמן ההלבנה. ניתן לעבור את הניקוי במרפאה שלנו ביום הטיפול עצמו, בתיאום מראש.

מה ההבדל בין הלבנה אצל רופא שיניים לערכת הלבנה שניתן לרכוש לשימוש ביתי?

המדפים בסניפי הפארמים המסחריים השונים מלאים עד אפס מקום בערכות ביתיות שונות המבטיחות הלבנת שיניים מלאה. אך ערכה בייתית, מוצלחת ככל שתהיה (ובטח לא טיפול DIY המבוסס על סרטונים ביוטיוב, שאולי מעניקים שיפור מיידי אבל לטווח הרחוק שוחקים את האמייל של השן), לעולם לא יוכלו לספק את התוצאות של הלבנה איכותית המבוצעת אצל רופא שיניים, המשתמש בחומרים מקצועיים ויעילים ובטכנולוגיות חדשניות, שלא ניתן לעשות בהם שימוש מחוץ למרפאה. 

האם אצל כולם השיניים מלבינות באותה מידה?

אפשר להגיע לתוצאה בהירה יותר בין 2-3 גוונים בעקבות הלבנה, אך האפקט המדויק משתנה ממטופל למטופל ותלוי בפיגמנט הפנימי של השן. אין טעם לעשות טיפולים חוזרים ונשנים במקרים בהם לא מצליחים להגיע להלבנה מוחלטת. במקרה הצורך, מוטב לשקול אופציה של ציפוי למינייט במקום.

מה הדרך הכי טובה לשמור על תוצאות ההלבנה?

טוב ששאלתם! מלבד הטיפולים ניתנת הדרכה לתחזוקת הפה ושמירה על ההלבנה. כמו כן, במרפאה נמכרים חומרי עזר, לרבות מברשות ייחודיות ומשחות מקצועיות התורמות לשימור ההליך ולמניעת רגישות במקרה הצורך ומסייעות בהגנה נרחבת על השיניים. יש לציין כי אחת לשנה-שנה חצי, ניתן לרכוש תכשיר לרענון הלבנה ביתי.

אם גם אתם רוצים לנסות את המכשיר החדש, אשר מלבד הטכנולוגיה המופלאה שלו עושה שימוש גם בחומר הלבנה חזק יותר, מהיר יותר ובטוח יותר, אתם מוזמנים לתאם איתנו מועד: 052-3400200